5 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Lajmi i Fundit: Cka i ndodhi Hashim Thacit para pak minutash ai anuloi edhe konferencen

Presidenti i vendit Hashim Thaçi, ka planifikuar që të mbaj sot një konferencë për media, pas ngritjes së aktakuzës nga Prokurori i Specializuar në Hagë.

Nga Zyra e Presidentit është njoftuar që kjo konferencë është shtyrë për nesër.

“Adresimi publik i paralajmëruar për sot i Presidentit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, shtyhet për nesër në orën 20:00”, thuhet në komunikatë.

 

Related posts

LAJMI MË I MIRË DERI TASH: 87 të shëruar dhe vetëm 1 pozitiv

dardanianews

Detaje se kush është Florim Ejupi, personi që tha se vrasësi i Tahir Zemajt gjendet brenda LDK-së

dardanianews

Thaçi: Albin Kurti ka kënduar te Serbia, këndon edhe sot

dardanianews