22.5 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Featured Lajmi i fundit

Lajmi i fundit: Incident tek Ura e Ibrit në Mitrovicë, dhjetëra persona sulmojnë Policinë e Kosovës me fishekzjarrë

Para pak çastesh ka ndodhur një incident tek Ura e Ibrit në Mitrovicë.

Dhjetëra persona e kanë sulmuar Policinë e Kosovës me fishekzjarrë, raporton Jepi Zë.

Ende nuk dihen detajet e këtij sulmi, por sulmuesit shihen se janë duke mbajtur flamurin e Serbisë.

Disa nga këta serbë shihen duke tentuar të dalin edhe në pjesën jugore, pasi ofrohen deri në mesin e Urës.

Ndryshe Ura mbi lumin Iber, sigurohet nga forcat ndërkombëtare dhe Policia e Kosovës.

Related posts

Ngjarje e rëndë në Rahovec: Vëllai dyshohet se e vrau dhe pastaj e dogji vëllain

dardanianews

Analisti politik bëhet drejtor i këtij mediumi kosovar!

dardanianews

Vjosa Osmani flet për prapaskenat që çuan në rrëzimin e qeverisë Kurti

dardanianews