18.7 C
New York
June 28, 2022
DardaniaNews
Featured Lajme

Lutfi Hazi deklarohet pas shkarkimit të Avdullah Hotit, ja çfarë thotë për Albin Kurtin

Nënkryetari i LDK-se Lutfi Haziri, e ka komentuar, shkarkimin e zëvendësministrit, Avdullah Hoti. sipas Hazirit, veprimi i kryeministrit, nuk ishte ne kohen e duhur.

“Nuk du me komentua a ka qenë veprim i ligjshëm apo jo. Mirëpo nëse pyeteni mu nuk është as koha as momenti por ka qenë veprim i kryeministrit”, ka deklaruar ai në RTK.

Gjithashtu Haziri edhe një herë ka deklaruar se ministrat ashtu siç ka kërkuar Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa do të vazhdojnë punën e tyre deri sa të kalojë pandemia.

Related posts

EKSKLUZIVE / PDK Se Shpejti Me Kryetar Te Ri, Ja Per Ke Behet Fjale

dardanianews

“Pika sexi”, si po shiten në Kosovë produktet që nxisin përdhunimin dhe abuzimin e vajzave

dardanianews

Çmimi marramendës i librit të gruas së Albin Kurtit

dardanianews