10.1 C
New York
April 18, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Përplasja e ashpër mes Profesorit të Parisit dhe Dardan Gashit: “Nuk iu bëjnë keq dy-tre ligjërata, ti asgjë nuk dinë, vjen me sha prej France”

Mbrëmë është zhvilluar një debat i ashpër mes njohësit të çështjeve politike, Nezir Kraki, që njëherit është edhe profesor, dhe punon në Universitetin e Parisit – EstCreteil (UPEC), dhe analistit tjetër Dardan Gashi.

Related posts

E jashtëzakonshme: Merkel me flamurin e Kosovës para syve të Vuçiqit

dardanianews

Befason Haziri: Unë nuk i besoj qeverisë Hoti!

dardanianews

Albin Kurtit i ndodh e papritura në këtë fshat të Drenicës

dardanianews