25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Viktima në Istog është vëllai i Ilir Feratit, kryetarit të Istogut

Një person ka kryer vetëvrasje në fshatin Gurrakoc të Istogut.

Burimet e Indeksonline, pohojnë se viktima dyshohet se është Triumf Ferati, vllau i kryetarit të Istogut Ilir Ferati.

Dyshohet se viktima është vrarë pranë varrit të babait të tij, ish kryetarit Fadil Ferati.

Indeksonline do t’iu mbajë të informuar.

Related posts

7 TË SHËRUAR DHE 98 RASTE ME COVID-19!

dardanianews

Shqipëria i thotë ‘lamtumirë’ Pandemisë, nuk kërkohet asnjë dokument për Covid nga vizitorët

dardanianews

LDK, PDK, AAK e NISMA i përgjigjen Agim Bahtirit, deklaratën ku përmendet vëllavrasja ia faturojnë Vetëvendosjes

dardanianews