4.9 C
New York
January 30, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajmeUncategorized

Albin, heqe taksën, kthe Agimin, mos na le pa Arben Vitinë në këtë kohë”

Analisti, Arben Ahmeti ka kërkuar nga kryeministri Albin Kurti ta kthej në punë Agim Veliun dhe ta heq tarifën ndaj mallrave serbe.Në një shkrim në Facebook, Ahmeti ka kërkuar nga Kurti, që mos t’i lë qytetatët pa ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitia.

Albin
Heqe taksen edhe kthe Agimin.
Mos na le pa Arben Vitine ne kete kohe.
Mos i braktise qytetaret qe po perballen me nje pandemi.
Mos e shkarko veten.

Related posts

REPERI I NJOHUR PËR IBRAHIM RUGOVËN: A KA TJERË SHQIPTAR SI KY?

dardanianews

Serbia bën film për Reçakun, Vulin shkon në xhirime, e quan falsifikim dhe rrenë masakrën ndaj shqiptarëve

dardanianews

E fundit: Tërmet në Maqedoni

dardanianews