14.9 C
New York
May 30, 2023
DardaniaNews
Lajme nga Bota

Publikohen për herë të parë fotot e Kim Jong-un sëbashku me sozinë e tij. Dyshohet se ka disa…

Kim Jong-Un është i parashikueshëm, aq sa ka bërë lëmsh të gjithë botën. Së fundmi, mediat e huaja kanë publikuar pamje, ku ai shfaqet bashkë me sozinë e tij.

Madje ato pretedojnë se Kim shëtit gjithmonë me sozitë e tij, për të shmangur ndonjë atentat të mundshëm.

Këto pamje janë filmuar që në 28 korrik të vitit 2017 dhe besohet se ky person përdoret nga diktatori i Koresë së Veriut në dalje të ndryshme publike. Që nga veshja, gjatësia, forma e kokës dhe gjithçka tjetër, ata duken njësoj.

 

Related posts

Ushtria ukrainase rikthen kontrollin e plotë mbi qytetin e dytë më të madh në Ukrainë – Kharkiv

dardanianews

Një sulm nga forcat e Ukrainës shkaktoi një shpërthim spektakolar derisa goditi ‘tankun më të avancuar të Putinit’

dardanianews

Ukraina publikon pamje të “pjekjes” së ushtarëve rusë me dronin turk “Bayraktar TB2”

dardanianews