4.2 C
New York
February 2, 2023
DardaniaNews
Lajme nga Bota

Publikohen për herë të parë fotot e Kim Jong-un sëbashku me sozinë e tij. Dyshohet se ka disa…

Kim Jong-Un është i parashikueshëm, aq sa ka bërë lëmsh të gjithë botën. Së fundmi, mediat e huaja kanë publikuar pamje, ku ai shfaqet bashkë me sozinë e tij.

Madje ato pretedojnë se Kim shëtit gjithmonë me sozitë e tij, për të shmangur ndonjë atentat të mundshëm.

Këto pamje janë filmuar që në 28 korrik të vitit 2017 dhe besohet se ky person përdoret nga diktatori i Koresë së Veriut në dalje të ndryshme publike. Që nga veshja, gjatësia, forma e kokës dhe gjithçka tjetër, ata duken njësoj.

 

Related posts

Ambasadori i Rusisë kërcënon hapur: Ku e dini ju që ne nuk kemi plane kundër Kroacisë?

dardanianews

Mizoritë nuk kanë fund, publikohet audio: Gratë ruse u japin leje burrave ushtarë të përdhunojnë gratë ukrainase

dardanianews

Pretendohet se krerët e inteligjencës ruse po përgatiten ta rrëzojnë Putinin nga froni

dardanianews